Меню

Про компанію

Компанія «ОфісМенеджер» на ринку України працює з 2005 року.

Наша мета - забезпечити комфортну та ефективну роботу вашого підприємства.

Ми займаємося поставками витратних матеріалів для бізнесу від канцтоварів до засобів для прибирання, включаючи професійну хімію, касові стрічки, пакувальні матеріали і багато іншого. Вам більше не доведеться формувати нескінченні списки з милом, папером, блокнотами і ручками, потім шукати постачальників всіх цих товарів, фасувати їх по окремим коробкам для кожного свого магазину або кабінету в офісі, а потім морочити голову з доставкою цих витратних матеріалів. Все це ми зробимо за вас. Ви отримаєте іменну коробку з повним переліком всього необхідного в узгоджені терміни навіть у найвіддаленіших куточках України.

supply2
about Всі витратні матеріали в одному місці
about Асортимент більше 4000 позицій
about Можливість замовити "проблемні" товари
about Доставка товару в будь-яку точку України
about Онлайн сервіс для замовлення в один клік

Наш 18-ти річний досвід дає можливість надати для вашої компанії вже готове рішення з переліку необхідного набору саме для вашого типу бізнесу будь то мережа аптек, клініка, роздрібні магазини по всій країні або виробниче підприємство.

supply2 supply2 supply2 supply2
supply2

Для вас 24/7 працює наша крута команда фахівців

У 2005 році, одними з перших в Україні, ми почали будувати сервісну компанію з постачання всього комплексу витратних матеріалів для підприємств різних сфер діяльності. Ідея компанії «ОфісМенеджер» полягала в якісному аутсорсингу, що дозволяє зробити процес закупівлі ефективним. Саме тому компанія стала використовувати слоган «Курс на ефективність». Ми будуємо бізнес-процеси і технології роботи всередині компанії такими, щоб вони дозволили нашим клієнтам бути ефективними.”

Дмитро Фоменко

Генеральний директор

Сьогодні безліч людей створюють продукти, а не компанії. Компанія "ОфісМенеджер" є живим організмом. Ми пишаємося тим, що побудували успішну організацію, де кожен відчуває себе членом команди, знає, що компанія розуміє і цінує їх роль.

Оксана Фоменко

Фінансовый директор

Наше завдання - сьогодні робити те, про що інші будуть думати завтра. Ми не просто продаємо товар, ми надаємо кращий сервіс, комплексне вирішення задач споживача і найголовніше - робимо процес придбання максимально простим, швидким і зручним.

Олександр Ворона

Комерційний директор

Шлях до побудови грамотно організованої структури роботи, пошуку висококваліфікованого персоналу і створення чіткої і прозорої системи мотивації - був не простим, але на даний момент - це те, чим пишається кожен співробітник і я в тому числі. Дуже приємно, що "ОфісМенеджер" зібрав і цінує справді розумних людей, які можуть говорити просто про складне.

Марина Моісеєва

Головний бухгалтер

Навчання та Розвиток:

У нашій компанії ми ставимо курс на ефективність, адже віримо, що шлях до успіху прокладений через постійне покращення та оптимізацію. Ми віддаємо перевагу не лише набуттю нових знань, але й культивуємо креативний підхід до вивчення, привертаючи увагу до викликів та можливостей, які вони відкривають. Наша мета - надихати та підтримувати наші таланти, допомагаючи їм рости та розвиватися як професіонали, а також як особистості.

Культура Та Команда:

Хочеш бути у команді, де кожен день - це нові можливості для саморозвитку? Приєднуйся до "ОфісМенеджер" - тут ти зустрінеш не лише талановитих фахівців, а й дружню атмосферу, де кожен може знайти своє місце та вносити вагомий внесок у наші успіхи. Наша команда - це джерело натхнення та підтримки для кожного, хто бажає рости та розвиватися професійно.

about Навчання, курси та тренінги
Ми – цінуємо інтенсивність, і завжди прагнемо розвитку
about Бонуси за досягнення та інновації
Ми – ставимо амбітні цілі, і прагнемо їх досягнення разом
about Корпоративна культура
Ми – цінуємо твою думку та творчий підхід
about Корпоративні заходи
Ми – за якісний командний відпочинок
about Кар'єрне зростання
Ми – то хто вирощує фаворитів, а не ховає таланти
about Брейк зона
Ми – так само любимо повалятися на пуфиках зі смачним чаєм та ароматною кавою
about У нашій компанії зараз розміщені такі вакансії

Для того, щоб працювати на повну потужність, необхідно отримувати вартісний та заслужений відпочинок.

Корпоративна культура у нас – це не лише слова, а реальність, де цінується творчий підхід до розв'язання завдань та взаємопідтримка. Ми створюємо атмосферу, де кожен може вільно висловлювати свої ідеї та вносити свій внесок у спільний успіх.

У нас не просто працюють, а зростають. Кожен працівник має можливість розвивати свої навички, брати участь у корпоративних навчаннях та отримувати цінні знання від наших експертів.

Ми прагнемо створити атмосферу, де робота – це не лише засіб доходу, але й можливість реалізувати свій потенціал та насолоджуватися кожним професійним кроком. У нас ви знаходитесь в команді, де кожен має можливість не просто працювати, але і насолоджуватися цим процесом.