Меню

Засоби для миття посуду

Торгова марка: ОМ24
69.75
Готовий до відправлення

Засоби для миття посуду

Засоби для миття посуду 

Миючі засоби для посуду пропоновані сьогодні споживачеві є найбільш зручним варіантом для підтримки чистоти на кухні. Важливими характеристиками таких засобів є: можливість їх застосування в прохолодній воді, безпеку, простота використання. Більшість коштів є висококонцентрованими, тому навіть незначної кількості достатньо для того, щоб впоратися з жиром. Вони можуть використовуватися як в домашніх умовах, так і офісі.

Інтернет-магазин officem.com.ua пропонує купити за недорогими цінами миючі засоби для посуду, замовити які можна з подальшою доставкою в Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Полтаву, інші міста України. Можливий великий і дрібний опт. 

Характеристики сучасних миючих засобів

Основними перевагами серійних миючих засобів для посуду від домашніх є

  • Ідеальна консистенція;
  • Економічність;
  • Хороше піноутворення;
  • Хороша очищаюча здатність;
  • Наявність антибактеріальних добавок;
  • Наявність компонентів, які пом'якшують шкіру рук.

Засоби для миття посуду містять велику кількість синтетичних речовин, в числі яких: неорганічні солі, комплексоутворюючі агенти, відбілюючі компоненти, антиресорбенти та ін. Гарні миючі властивості описуваних тут засобів, залежать, насамперед, від вмісту поверхнево-активних речовин. Їх завдання - розчинити або «відірвати» бруд з поверхні, що очищається, перетворити в емульсію для подальшого її видалення.

Якщо ви шукаєте, де купити миючі засоби для посуду – звертайтеся до нас. Ми пропонуємо найбільш ефективні засоби для миття посуду оптом ємністю 300мл, 500мл, 1л, 5л від найкращих виробників. У зручному каталозі ви знайдете детальний опис, інформацію про те, скільки коштує те чи інше миючий засіб.

Засоби для миття посуду