Меню

Промислова хімія

1 472.65
Готовий до відправлення
Торгова марка: Імпорт
374.40
Готовий до відправлення
Торгова марка: Україна
74.88
Готовий до відправлення
Торгова марка: Туреччина
1 000.80
Готовий до відправлення
Торгова марка: Туреччина
1 440.00
Готовий до відправлення
Торгова марка: Україна
31.52
Готовий до відправлення

Промислова хімія

Каталог промислової хімії

Група засобів з категорії «Промислова хімія» призначена для догляду за територією та обладнанням промислових об'єктів. Висока ефективність миючих і чистячих промислових засобів дозволяє очищати поверхні від найстійкіших забруднень.  Професійна хімія для чищення й вбирання це найкращий помічник.

Інтернет-магазин ОфісМенеджер пропонує купити недорогі промислові миючі  і засоби, за прийнятними цінами, замовити оптом які можна на нашому сайті з можливістю їх доставки в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Полтаву, інші міста України. Можливий великий і дрібний опт. 

Види промислових миючих засобів

  • Хлорне вапно. Засіб для знезараження вигрібних ям, санвузлів, підсобних приміщень, інструменту та ін;
  • Кальцинована сода. Застосовується для чищення поверхонь з кахлю, сантехнічного обладнання, стін кухні і санвузла, видалення вапняного накипу, миття посуду, пом'якшує воду при пранні;
  • Каустична сода. Використовується для чищення поверхонь будь-якого роду і каналізаційних систем. Ефективна при видаленні плям жиру, нафти, нагару. Нейтралізує кислотні стоки;
  • Харчова сода. Застосовується для очищення будь-яких матеріалів, володіє м'яким абразивним ефектом.

Професійні миючі та чистячі засоби широко використовуються у всіх галузях промисловості. Вони ефективні в очищенні обладнання від забруднень органічного походження, вапняних відкладень, іржі. Синтетична промислова хімія застосовується не тільки в харчовій, легкій промисловості, але і при будівництві, у нафтопереробному комплексі.

Якщо ви шукаєте, де купити промислові засоби   – звертайтеся до нас. Ми пропонуємо промислову хімію від найкращих виробників. Каталог містить детальний опис, інформацію про те, скільки коштує той чи інший засіб. Швидка доставка по всій Україні.

Професійна хімія для чищення й вбирання це найкращий помічник.

Промислова хімія