Меню

Засоби для миття скла

Торгова марка: ОМ24
110.00
Готовий до відправлення

Засоби для миття скла

Засоби для миття скла та дзеркал

Сучасні виробники пропонують споживачеві великий асортимент засобів для чищення стекол і дзеркал, завдяки яким останні знаходять кришталеву чистоту, з мінімальними витратами сил. Дані засоби допоможуть впоратися навіть з найскладнішими забрудненнями за короткий проміжок часу як в домашніх умовах, так і в офісі.

Інтернет-магазин officem.com.ua надає можливість купити недорогі миючі засоби для скла та дзеркал за доступними цінами. Замовити засоби для чищення стекол і дзеркал оптом можна на нашому сайті з організацією їх доставки в Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Полтаву, інші міста України. Можливий як великий, так і дрібний опт. 

Характеристики миючих засобів для скла

Важливим складовим будь-якого засобу для чищення стекол на відміну від домашніх є поверхнево-активна речовина, обсяг якого не повинен бути менше 5%. При меншому процентному вмісті ПАР якість очищення помітно знижується, а на поверхні скла залишаються розводи, сліди бруду.

Нижче представлені одні з кращих засобів для миття скла, які ви маєте можливість придбати в нашому магазині:

  • Clin. До складу засобу входить ПАР, изопропиленовый спирт, розчинник органічного походження, ароматизатор, вода, барвник. Дуже ефективний засіб, здатне впоратися з самим стійким забрудненням. Забезпечена зручним розпилювачем з двома режимами роботи;
  • Містер Мускул. Якісне засіб, що очищає скла вже після першого розпилення. До складу входять: ПАР, розчинники органічного походження, аміак, оцтова кислота, барвник, ароматизатор.

Якщо ви шукаєте, де купити засоби для миття скла – звертайтеся до нас. Ми пропонуємо побутову хімію від найкращих виробників. В каталозі ви знайдете докладний опис, інформацію про те, скільки коштує те чи інше миючий засіб.

Засоби для миття скла