Меню

Білизна

Торгова марка: Україна
83.14
Готовий до відправлення
Торгова марка: Хлорекс
14.88
Готовий до відправлення

Білизна

Каталог білизни оптом

Білизна – це засіб універсальної дії, що застосовується при відбілюванні і очищення різних поверхонь. Своїм властивостям засіб зобов'язана міститься в ньому гіпохлориту натрію – сильний окислювач з великим вмістом хлору. Білизна – це не тільки відбілювач, але і прекрасне дезінфікуючий засіб. Ціна за літр відбілювача (білизни) істотно нижче інших засобів даної категорії.

Інтернет-магазинofficem.com.ua надає можливість придбати білизну оптом за доступними цінами. Замовити білизну оптом в ємностях об'ємом 1л і 5л можна на нашому сайті з організацією її доставки в Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Полтаву та інші міста України. Можливий як великий, так і дрібний опт. 

Застосування і характеристики білизни

Найбільш часто білизна використовується як побутовий і промисловий відбілювач. Також засіб може застосовуватися для знезараження води і як окисляє речовини у ряді хімічних процесів, а також у виробництві. Широке застосування білизна знайшла в медицині, харчовій промисловості як бактерицидний і антисептичний засіб.

Основні переваги білизни:

  • Невисока ціна;
  • Ефективне відбілювання при низьких температурах;
  • Універсальність (може використовуватися як дезінфікуючий засіб ;
  • Не вимагає кип'ятіння.

Добре відомі властивості білизни як засобу для кахлю, сантехніки, каналізаційних труб.

Якщо ви шукаєте, де купити дешево відбілювач – звертайтеся до нас. Ми пропонуємо білизну від найкращих виробників. У зручному каталозі ви знайдете докладний опис, інформацію про те, скільки коштує цей засіб.

Білизна