Меню

Засоби для чищення труб

156.61
Готовий до відправлення
Торгова марка: М-р Мускул
61.34
Готовий до відправлення
Торгова марка: Сана
29.47
Готовий до відправлення
Торгова марка: Україна
17.18
Готовий до відправлення

Засоби для чищення труб

Засоби для чищення труб

Засіб для очищення каналізаційних труб – це панацея від проблем з каналізаційними системами. Їх застосування доцільне при засорах унітазів, в каналізаційній системі ванної кімнати. При повторюваних проблеми, засоби для чищення труб можна використовувати і для профілактики. Засоби для труб випускаються в рідкому, гелі - і порошкоподібному видах. У більшості випадку застосування в домашніх умовах коштів для прочищення каналізації дозволяє не вдаватися до професійних послуг.

Інтернет-магазин officem.com.ua надає можливість купити недорогі засоби для чищення труб оптом за доступними цінами. Замовити засоби для чищення труб можна на нашому сайті з організацією їх доставки в Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Полтаву, інші міста України. Можливий великий і дрібний опт. 

Містер Мускул

Гелі - і пінообразне засіб, що дозволяє ефективно боротися з засорами, очищати стінки труб. Одне з переваг даного засобу – усунення неприємного запаху каналізації завдяки знищенню бактерій, що розвиваються в трубах.

Застосовувати засіб гранично просто: необхідно залити певну кількість речовини в каналізаційну трубу, додати воду, витримати зазначений час і промити водою.

Кріт

Найбільш популярний «домашнє» засіб вітчизняного виробника, дозволяє видаляти жир, залишки продуктів. Усуває неприємний запах. Чистячі засіб кріт для труб випускається багатьма виробниками без зміни складу. Одне з кращих засобів для прочищення труб.

Якщо ви шукаєте, де купити чистячі засіб кріт – звертайтеся до нас. Ми пропонуємо побутову хімію від найкращих виробників. У зручному каталозі ви знайдете докладний опис, інформацію про те, скільки коштує той чи інший засіб для очищення каналізаційних труб.

Засоби для чищення труб