Меню

Антиожеледні реагенти

Антиожеледні реагенти

Антиожеледні реагенти - противники слизьких доріг

Як би не змінювався клімат на планеті Земля, все ж в Україні не буває зим без морозів і снігів після плюсової температури. На дорогах і тротуарах відразу ж з'являється лід - призвідник травмонебезпечності, дорожньо-транспортних пригод та інших неприємностей в морозний час року. Раніше у боротьбі з подібним природним явищем використовували різні піщані та сольові суміші. Природно вони досить дієві, відмінно борються з обледенениями і сніговими накатами, але паралельно негативно впливають на ґрунт, автомобільні шини і підошву пішоходів. Довгий час не було заміни цим "первісним" противогололедным матеріалів. Але, з часом, справжнім порятунком стали антиожеледні реагенти. Це дійсно ефективні речовини, які швидко справляються з льодом на будь-яких поверхнях і не впливають на взуття, колеса і, тим більше, на грунт.

Так як без таких матеріалів не обійтися в зимовий період, у багатьох інтернет-магазинах їх можна замовити і купити.

Принцип роботи і асортимент протиожеледних засобів

Протиожеледні реагенти - штучні засоби в твердих і рідких формах, спрямовані на боротьбу зі слизькістю і ожеледицею на дорогах. Основний принцип їх роботи полягає в наступному: у воді, яка розлучена з хлоридами солей, ймовірність замерзання знижується, оскільки знижується сама його температура. Так як вплив протиожеледних засобів на навколишнє середовище мінімізовані, існує безліч різновидів даних сумішей. Найпопулярнішими, які часто закуповують оптом, є:

  • Айсмелт. Спеціальна речовина для боротьби з величезною кількістю снігу, завалами і ожеледицею. До його складу входить інгібітор корозії, який слід застосовувати на дорогах, щоб захистити їх від передчасних руйнувань. Це засіб вважається одним з високоякісних і ефективних фрикційних матеріалів;
  • Хлористий Кальцій, Натрій Модифікований. Одне з кращих протиожеледних речовин, знижує корозійну активність на транспорті (металеві частини кузова, бампера і іншого). Основним його елементом є інгібітор корозії, що уповільнює руйнівний вплив на металеві поверхні;
  • Бішофіт. Антигололедное засіб, що є високоефективним, минимизирующим витрати на прибирання льоду і снігу;
  • Біо-Норд. Сучасний твердий засіб, який не тільки плавить лід, але і позитивно впливає на родючість грунту.

Де придбати високоефективні антиожеледні речовини?

Не знаючи, де купити недорого високоякісні реагенти, які борються з ожеледицею та сніговими завалами, варто звернутися до інтернет-магазину "ОфісМенеджер". Тут можна здійснити як великий опт, так і дрібний опт. Ціна на продукцію буде оптимально вигідна при будь-яких умовах. У каталозі магазина можна обрати ідеальний варіант серед сучасних реагентів за всіма критеріями. До того ж замовлення може бути доставлено в Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Запоріжжя та інші українські міста.

Антиожеледні реагенти