Меню

Правила та умови

Правила та Умови

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на те що наша компанія є сервісною, і ключова місія нашого бізнесу - турбота про клієнтів. Ми працюємо виключно в форматі В2В та пропонуємо послуги для бізнесу. Ми не ставимо собі за мету стати оптовим постачальником для роздрібних магазинів чи працювати з приватними особами.

Ціни на сайті є орієнтовними, та можуть бути зменшені в залежності від об’єму закупівель, та інших умов.

Оплата і Доставка

Оплата здійснюється тільки шляхом безготівкового розрахунку. Розрахунку за готівку та накладеного платежу немає. Ми довіряємо нашим клієнтам - тому, для вашої впевненості, готові після підписання договору виконувати замовлення з оплатою після отримання. Більш детально умови оплати та терміни відтермінування платежу обговорюються з персональним менеджером в залежності від обсягів закупівлі та потреб вашого бізнесу.

Для корпоративних клієнтів діють спеціальні умови доставки та мінімального розміру замовлення. Умови доставки залежать від регіону, та обговорюється з персональним менеджером.

Відвантажуємо замовлення протягом 3 робочих днів з моменту узгодження з клієнтом.

Доставка по Україні: безкоштовна, при замовленні від 3000 грн, доставляємо у всі населені пункти крім тимчасово окупованих територій.