Меню

Блокноти

Торгова марка: BuroMax
30.03
Готовий до відправлення

Блокноти

Блокноти А4, блокноти А5 — необхідний предмет на роботі і вдома

Важко собі уявити на столі офісного працівника повсякденну річ більш, ніж блокнот. Блокнот — це невелика, або ж стандартного формату, записна книжка з відривними листками. Це поліграфічне багатосторінкове виріб міцно увійшло в побут, а те, наскільки воно необхідне, можна зрозуміти тільки тоді, коли попередній списаний блокнот повністю або гортаючи його в пошуках інформації, абсолютно необхідної в даний момент.

Стандартний блокнот складається з безпосередньо блоку аркушів, матовий, іменованої у виробництві "задником" і обкладинки. Всі ці частини з'єднані між собою збоку або зверху за допомогою металевої або пластикової спіралі або скріпок, хоча може використовуватися і обвідна обкладинка або безшовне клейове з'єднання. Для обкладинки використовують, як правило, крейдований папір високої щільності, близько 300-350 г/м. Для більш дорогих примірників можуть застосовуватися різні дизайнерські матеріали, конгревне тиснення, шовкотрафаретний друк, фольгування та інші елементи ручного декорування. При виготовленні внутрішніх листів використовується офсетний папір середньої щільності 80г/м., а сам листи можуть бути як разлинованными, так і чистими. Внутрішній блок може містити 48, 50, 80 або 96 аркушів — ці значення є стандартними і загальноприйнятими.

Блокноти А4: купити в Дніпрі, Києві, Донецьку, Запоріжжі та Харкові

Крім зовнішнього виду, кількості та оформлення листів, обкладинки і типу з'єднання, блокноти випускаються різними по формату. Найбільш поширеними є блокноти формату А4, а також блокноти формату А5. Формат А5 — один з найбільш зручних, його габарити складають 209х148 мм, що можна порівняти із звичайною шкільною зошитом.

Такий блокнот підійде для щоденного ведення побутових і ділових записів практично будь-якого обсягу. Блокноти А5 купити вигідно та зручно можна в нашому інтернет-магазині "ОфисМенеджер". Блокнот формату А4 зручний для настільного використання, він дозволяє записувати інформацію докладно, при необхідності ілюструвати її кресленнями та ескізами. Існують, однак, і більш рідкісні формати. Наприклад, блокнот А3, який найбільше підходить для широкоформатних таблиць, діаграм і креслень, або А7, який ідеально виконає функції телефонного та адресної книги і дозволяє вести короткі замітки. Також на нашому сайті можете придбати книги канцелярські за доступними цінами і великим вибором.

Блокноти