Меню

Календарі

Торгова марка: BuroMax
90.67
Готовий до відправлення

Календарі

Календарі оптом

Здається, що купити календар досить просто. Але, для початку розберіться, де він вам потрібен: вдома або в офісі. А може, ви шукайте гідний подарунок діловому партнерові? ОфісМенеджер пропонує багатий вибір моделей з різною тематикою недорого. Тут ви можете придбати календарі оптом за низькою ціною. В асортименті наступні зразки:

  • настінні;
  • квартальні (тріо);
  • настільні будиночки;
  • перекидні.

Замовити і купити продукцію вигідно через інтернет, швидко заповнивши заявку онлайн.

Різновиди та особливості календарів

Найдешевші – настінні календарі. На них наносять різні малюнки, фотографії або рекламу і поліграфія радує око цілий рік.

Дуже популярні квартальні моделі і тріо. Вони відрізняються тим, що показують одразу три місяці (квартал). Вона відображає загальну часову картину, дозволяє швидко планувати справи і не дасть забути про знакові події.

Настільний будиночок – це не простий календарик. Він прикрашає своїм дизайном столі в офісі або будинку, і круглий рік знаходиться перед очима, а значить, є ефективним маркетинговим рішенням на 365 днів для просування вашого бренду.

Не знаєте, де календар купити чи не можете вибрати? Звертайтесь до менеджерів інтернет магазину. Вони швидко допоможуть вирішити цю складну задачу.

Перекидний настінний календар може стати гідною прикрасою будь-якого кабінету. Вартість його недешева, але і він виглядає респектабельно. Дизайн та зміст відрізняється екстравагантністю і ексклюзивністю.

Модні тренди календарів 2018 року

В наступному році яскраві фарби і море інформації на поліграфічній продукції будуть вважатися поганим тоном. Основний тренд майбутнього року – тонка графіка. Зверніть увагу на зразки з геометричними фігурами і оригінальною грою тіней. Вітається:

  • максимальна простота графіки;
  • створення відчуття реальності, руху
  • хенд-мейд ілюстрації, малюнки та візерунки, зроблені від руки
  • великі квіти
  • природні ландшафти

Все, що несе заспокоєння і розчулення, виглядає природно і стильно. Такі зображення краще всього виглядають на квартальних і великих настінних календарях.

Уточнити, скільки коштує товар, і замовити його оптом можна прямо зараз. Тепер ви знаєте, як вибрати і де купити поліграфічну продукцію. Є доставка в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Дніпро, Львів та інші міста України.

Календарі