Меню

Віники, мітли

Торгова марка: Україна
72.00
Готовий до відправлення

Віники, мітли

Віники та мітли оптом

Інтернет магазин товарів для бізнесу «ОфісМенеджер» має досить великий асортимент товару, необхідного для безперебійної і комфортної роботи в офісі. Серед інших потрібний речей, в нашому магазині реалізують віники оптом. Також ви виберете мітли оптом за прийнятними цінами. У нашому інтернет магазині ви зможете придбати звичайні і синтетичні віники. Слід зауважити, що сучасні мітли та віники з синтетичного волокна мають більш тривалий термін експлуатації, вони універсальні для прибирання на вулиці і в приміщенні.

Після проведення прибирання їх легко вимити і висушити. Саме тому купити віники з синтетики дуже вигідно для господарства. Оптовий покупець також купить мітли оптом, так як вони більш зручні для прибирання великих площ. Звичайні віники поряд з синтетичними новинками не втрачають своєї актуальності. Виготовляються вони з натуральної сировини, тому безпечні для людей і екологічно чисті. Наш інтернет магазин приймає заявки на поставку товарів в Харків, Дніпро, Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. У гіпермаркетах побутової техніки представлено безліч пристосувань для збирання, але традиційний віник вони замінити не можуть. У нас можна купити віник сорго оптом, за хорошими цінами.

В чому особливість віника? Насамперед, багато людей віддають перевагу саме підмітати підлогу, а не пилососити або очищати пором. Віник виготовляється з екологічно чистих природних матеріалів і абсолютно нешкідливий при роботі з ним. Даний інвентар досить економічний, коштує відносно не дорого, не вимагає споживання електроенергії та витрат на неї, не видає гуде та вібруючого шуму. На роздрібному продажі віників і мітел можна заробити стартовий капітал і організувати свій солідний бізнес. А ще віник вважається предметом, який оберігає оселю не тільки від скупчення сміття і пилу, але і від небажаних відвідувачів.

Віники, мітли