Меню

Поліролі для меблів

Поліролі для меблів

Каталог поліролі для меблів

Основне призначення поліролі для меблів укладено в його назві – вона полірує дерев'яні поверхні від подряпин, і надає їм рівний блиск, що свідчить також і про чистоту меблів. З часом на поверхні меблів утворюються мікроскопічні тріщини, які поліроль для меблів з воском маскує, вирівнюючи структуру дерева. Це запобігає його подальше руйнування. Поліролі для меблів до складу яких входить віск, це відмінний засіб для меблів.

Інтернет-магазин officem.com.ua надає можливість придбати недорогі поліролі для меблів оптом за доступними цінами. Замовити поліролі можна на нашому сайті з організацією їх доставки в Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Полтаву, інші міста України. Можливий великий і дрібний опт. 

Склад поліролі

Воскові поліролі для меблів виконують цілий ряд функцій: надають блиск, маскують подряпини, володіють водовідштовхувальними властивостями.

Засоби для догляду за меблями виробляються у вигляді аерозолю і крему. До складу поліролі входять такі спеціальні інгредієнти:

  • Воски. Використовуються як натуральні, так і синтетичні воски. Надають стійкий блиск поверхні;
  • Масла. Використовуються натуральні і мінеральні масла. Дуже часто до складу входить лляне масло;
  • Антистатики. Перешкоджають тяжінню пилу шляхом розсіювання статичного заряду;
  • Емульгатори. Дозволяють отримувати низковязкие емульсії;
  • Аміди жирних кислот. Покращують процес нанесення засобу на поверхню, виключають утворення подряпин;
  • Віддушки. Використовуються різні ароматизатори, що дають стійкий і приємний аромат;
  • Силікон. Усуває дрібні подряпини, надає гарний блиск з ефектом сяйва;
  • Поверхнево-активні речовини. Сприяють ефективному очищенню поверхні.


Якщо ви шукаєте, де купити поліролі для меблів – звертайтеся до нас. Ми реалізуємо засоби від кращих виробників для догляду за меблями в домашніх умовах та офісі. В каталозі ви знайдете докладний опис, інформацію про те, скільки коштує той чи інший засіб.

Поліролі для меблів