Меню

Термоетикетки самоклеючі

Торгова марка: Україна
36.29
Готовий до відправлення
Торгова марка: Україна
86.94
Готовий до відправлення
Торгова марка: Україна
108.00
Готовий до відправлення
Торгова марка: Україна
59.52
Готовий до відправлення

Термоетикетки самоклеючі

У багатьох галузях промисловості для маркування товарів використовують термотрансферні етикетки. Вартість витратного матеріалу залежить від багатьох факторів, в тому числі від вихідної сировини, розмірів, специфічних особливостей.

Є різниця між термотрансферного етикеткою і термоетикеткою. Вона полягає в технології нанесення на носій інформації про продукт. Друк на самоклеючій етикетці здійснюють з допомогою прямого термічного перенесення з використанням фарбувальної стрічки (ріббони).

Переваги носіїв інформації

Термотрансферні етикетки характеризуються надійністю зберігання нанесеної інформації. Головні переваги паперових виробів:

  • низький рівень чутливості до ультрафіолетових променів;
  • стійкість до пошкоджень механічного характеру;
  • підвищена стійкість до розривів, деформації у випадку використання синтетичної сировини.

Такі характеристики дозволяють застосовувати наклейки в екстремальних умовах. Термоетикетка, порівняно з термотрансферными виробами, відрізняється більш коротким життєвим циклом.

Різновиди самоклеючих етикеток

Термотрансферні наклейки класифікують за що застосовуються в їх виробництві матеріалами:

  1. Етикетки, виготовлені з напівглянсового, матового паперу. Сфера застосування – маркування товарів, упаковки в стандартних умовах довготривалого складування, транспортування;
  2. Вироби з глянцевого паперу, стійкі до вологи, дії розчинників, що містять спирт, бензин;
  3. Наклейки з поліпропілену та інших синтетичних матеріалів, призначені для використання в умовах, що вимагають особливих фізико-хімічних характеристик.

Багато з нас неодноразово стикалися з самоклеючими етикетками. Це звичайні білі паперові наклейки з кодом товару або ціною, червоні, жовті цінники.

Як вибирати?

Щоб визначитися з типом термотрансферних етикеток, потрібно врахувати ряд деталей:

  • параметри принтера (ширину друку);
  • діаметр втулки друкарського пристрою;
  • різновид етикеток, максимально можливий розмір ролика;
  • тип ріббона.

Де можна купити оптом термоетикетки, термотрансферні етикетки? Інтернет-магазин officem.com.ua у Дніпрі реалізує дешево професійні витратні матеріали від виробника великим, дрібним оптом. 

Уточнити скільки коштує заявлений обсяг продукції, замовити з доставкою по Україні (Харків, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Полтаву, Одесу) можна, зв'язавшись по телефону з нашими менеджерами. Магазин для бізнесу «Офіс Менеджер» бажає вам вдалих покупок!

Термоетикетки самоклеючі