Придверні килимки
Придверні килимки
Придверні килимки
Ви думаєте, що за чистоту підлоги в коридорі відповідає тільки господиня? А ось і ні. Її допомагають підтримувати спеціальні брудозахисні килимки, які виготовляють з різних сучасних матеріалів.
Які функції виконує решіток килимок?
Підлогові покриття, зазвичай, стелять перед і за вхідними дверима. Вони перешкоджають попаданню бруду в приміщення, яку люди приносять на взуття з вулиці. Підвищена водопоглинання матеріалу і верхнє покриття брудозахисних килимків здатні:
- затримувати пил, пісок, сміття;
- вбирати вологу;
- очищати підошву від рідкої бруду;
- вбирати в себе розтанув сніг.
Вироби випускають маленьких і великих розмірів. Якісний вологопоглинаючий килим підтримає чистоту в офісі, квартирі, приватному будинку і знизить витрати на прибирання, а ще він збільшить термін експлуатації підлогового покриття на 25-30%. Такі підлогові вироби незамінні в торгових і бізнес-центрах з великою прохідністю людей, а також:
- у лікувальних та навчальних закладах;
- на вокзалах і в аеропортах;
- в кінотеатрах, музеях, театрах;
- у фінансових установах;
- у спорткомплексах та басейнах.
Ви не знаєте, як правильно вибрати і де купити недорого красивий гумовий килимок в передпокій або велике покриття в офіс? Тут є відповіді на всі ваші запитання. Спочатку розберемося з асортиментом виробів.
Різновиди килимків
придверні Килимки повинні забезпечувати триступеневу захист, затримуючи великі, середні і дрібні частинки бруду. Перед квартирою, в парадній, краще всього покласти виріб на гумовій основі з коротким ворсом. За дверима в коридорі відмінно виглядають гумові килимки з довгим ворсом. Вони виконують очищаючі функції, додають затишку, не промокають і вписуються в дизайн приміщення. Ви можете придбати зразки з логотипами або малюнками різного кольору і розміру. Побутові і універсальні моделі можна швидко вибрати, замовити та купити через інтернет. Треба просто заповнити онлайн заявку і отримати товар з доставкою додому. Реальна вартість вказана поряд з кожною моделлю.
Ніздрюватий килимок з великими отворами кладуть перед входом до будівлі з великою відвідуваністю. Їх виготовляють з ПВХ зі сталевою або алюмінієвою сіткою. Є комбіновані вироби, які зроблені з:
- гумового підстави;
- металевого скребка;
- синтетичного ворсу.
Такі моделі здатні затримати до 50% бруду. За рахунок міцності всіх матеріалів вони мають тривалий термін служби – 2-3 роки. Решіток аксесуар обов'язково повинен бути ширше вхідних дверей.
Дрібні зразки роблять з жорсткого ПВХ або більш м'якої гуми. Часто використовують алюмінієвий дріт і міцну щетину. Моделі кладуть всередині великих будівель. Вони не ковзають і затримують:
- воду;
- бруд;
- пісок;
- пил.
Ворсові килими виготовляють з різних матеріалів, але найбільш практичними є вироби на гумовій основі з полімерним покриттям. Така модель здатна затримати до 7-ми літрів води і до 4-х кг бруду. Її просто прати в машині, і вона швидко сохне.
Сучасні модульні килимки збирають з різних матеріалів, які скріплюються між собою за принципом пазлів. Конструкція зручна тим, що в будь-який момент можна замінити износившуюся частина.
Поради щодо вибору брудозахисних килимів
Правильний вибір залежить від типу приміщення і кількості відвідувачів. Зрозуміло, що придверні килимок в квартиру буде відрізнятися від килима у готель. Надійний захист житловому приміщенню забезпечать два вироби:
- дрібнопористого з короткою щетиною перед дверима;
- красивий, дизайнерський з довгим ворсом в передпокої.
Для великих будівель краще вибирати великі моделі, які забезпечать всі три ступені захисту. Перед входом треба покласти крупноячеистый килим, за дверима – дрібнопористий, а в холі – ворсовий на гумі. Чим довшим буде кожне покриття, тим більше кроків за нього зробить людина, а значить, більше бруду залишить на ньому. Ідеально, якщо по кожному зразку вийде зробити крок 5-6 разів.
Великі крупноячеистые покриття купують разом зі спеціальними піддонами, які струшують сміття. Така конструкція значно полегшує прибирання.
Як доглядати за брудозахисним килимками?
Покриття з великими і середніми отворами треба періодично промивати за допомогою шланга з потужним струменем води.
Модульні, прогумовані і дрібні зразки невеликих розмірів можна споліскувати під краном.
Складніше доглядати за ворсовими килимами. Довгі ворсинки швидко забруднюються, і покриття доводиться часто прати. Простіше віддати виріб в клінінгову компанію, де є спеціальні миючі засоби та професійна техніка.
Скільки коштує килимок?
Ціна залежить від типу, якості, розміру і виробника. Найдорожчими вважаються дизайнерські зразки, виготовлені під ваш інтер'єр. Тут ви зможете вигідно придбати будь-яку модель з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Дніпро, Львів та інші куточки України.